1984 yılında küçük bir aile firması olarak kurulan AYTAŞ KİMYA, bugün sektöründe tüm Türkiye'ye hizmet veren uzman ve saygın bir firma haline girmiştir.

Güçlü sermaye yapısı, ihtiyaçlara anında stoktan cevap verebilen hızlı dağıtım ağına sahip olan şirketimiz dünyadaki tüm gelişmeleri takip edip anında sektöre ileten bir kuruluştur. Dünyanın saygın ve büyük kimya firmalarının ürünlerini direk pazarlayan firmamız, bunların yanında Türkiye'nin de konusunda uzmanlaşmış kimya firmalarının bayiliklerinide yürütmektedir. AYTAŞ KİMYA, imalatını yaptığı sektöre uygun ürünleri de pazara sunmaktadır.

Bu ürünler en son teknoloji kullanılarak firmanın kendi üretim tesislerinde üretilmektedir. Aynı zamanda firmamız kendi bünyesinde kurmuş olduğu laboratuvarında müşterilerine teknik destek vermektedir.

AYTAŞ KİMYA gelecek yıllara güvenle bakan ve firmanın uzun yıllar Türk Galvano sanayiine hizmet etmesini ilke edinmiştir. Kuruluşumuz sektörünün sürekli ayakta kalabilmesi için kendine düşen görevi sonuna kadar yerine getirmeyi arzulayan bir müessesedir.